کتاب رایگان ، معرفی کتاب ، خرید کتاب

کتاب،منابع کنکور کارشناسی ارشد،کتاب اول،کتاب خارجی،ادبیات،شعر،مدیریت

بیوگرافی آنتونی رابینز و کتاب های رابینز

آنتوني رابينز بيش از نيمي از عمر خود را صرف کمک به ديگران کرده است ، تا عظمت وجود و خصوصيات بي همتاي خود را کشف و آنها را بهتر سازند. او يکي از موفقترين افراد ایالات متحده در زمينه بهبود عملکرد ديگران است . وي بنيانگذار و ريس هيأت مديره بنياد آنتوني رابينز است که به منظور کمک به افراد براي رسيدن به موفقيتهاي فردي و حرفه اي تأسيس شده است . رابينز براي بهبود عملکرد کارکنان ، با سازمانهايي از قبيل IBM، American express  ، Mac Daglas ، AT&T و ارتش ايالات متحده و همچنين تيمهاي ورزشي لس آنجلس و قهرمانان مدال طلاي المپيک همکاري داشته است. وي همچنين مورد مشاوره بسياري از چهره هاي معروف جهاني بوده و درمورد بازسازي شهر شفيلد که چهارمين شهر بزرگ انگلستان است طرف مشورت بوده است. علاقه خاص رابينز به اين است تا با کمک به افراد ، جهان را جاي بهتري براي زيستن بسازد ، و به افراد جامعه کمک کند تا سرنوشت خود را به دست گيرند ، روابط خود را با افراد جامعه بهتر سازند ، به دنبال هدفهاي ارزشمند زندگي خود بروند ، بر ناکامي هاي عاطفي يا مالي غلبه کنند و به سهم خود به جامعه و کشور خدمت نمايند. سالهاست که او بدون خودخواهي ، نيرو و منابع خود را در اختيار نيازمندان گذاشته است ، و در سال 1991 بنيادي غيرانتفاعي را بوجود آورده است که هدفش کمک به کودکان عقب مانده ، افراد بي خانمان ، سالمندان و زندانيان است . آقاي رابينز ، در حال حاضر 35 سال دارد و با همسر و فرزندانش در دلماکاليفرنيا زندگي مي کند. رابينز از روشهاي گوناگوني براي بالا بردن سطح زندگي خود و ديگران استفاده مي نمايد . اعتقاد او بر اين است که فرايند تفکر و ارزيابي چيزي جز پرسش و پاسخ دروني نمي باشد. مي دانيم که نحوه تفکر و ارزيابي ما (که خود ارزيابي هم به عوامل گوناگون در موقعيت ارزيابي بستگي دارد ) احساس ما را شکل مي دهد و با توجه به اينکه يک شخص هر چه هم که عاقل و بالغ باشد بر اساس احساسات خود و نه بر اساس فکر خود عمل مي کند پس نوع احساس ما در هر لحظه رفتار ما را شکل داده و اين رفتارها و عادتهايي که شايد بسياري از مواقع متوجه ميزان بازدارندگي آنها نيز نمي شويم نهايتاً سرنوشت ما را شکل مي دهند.

نام رابینز همواره با کلمۀ موفقیت توأم بوده. اگر در شغل خود موفق نیستید ، اگر در روابط خود مشکلاتی دارید ، اگر کسب و کار جدیدی را آغاز نموده اید ، اگر در یک سردرگمی در برنامه ریزی برای زندگی روبرو هستید ، کارهایتان روی کاغذ می مانند و به عمل تبدیل نمی شوند بهتر است همین حالا با رابینز آغاز کنید. یکی از کتاب های زیر مطمئناً راهگشای یکی از بن بست های زندگی شما است.

کتاب های " تفکر خود را تغيير دهيد تا زندگی شما تغيير کند" ، "365 گام تا موفقیت (دو جلدی)" و " به سوی کامیابی" از نوشته های بی نظیر رابینز هستند . از کتاب های دیگر آنتونی رابینز می توان به :

      مهارت در بازی زندگی

      افکار بزرگ

      گام های بلند: تغییراتی کوچک،نتایجی بزرگ

      قدرت شگرف درون
   
      توان بی پایان

      تکنیک هائی ساده برای کنترل زندگی و ..... اشاره کرد.
+ نوشته شده در  2006/5/31ساعت 13:28  توسط امـیــر  |